Services

All Services

Help

Contact us

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex maiorum albucius definitiones. Sea solet patrioque at, quas meliore ocurreret eam an. Vim in dignissim vulputate adversarium. Ius mollis aliquam reprehendunt ea, usu mandamus similique ea. Minim reprehendunt ne vel, in aeque dicunt invidunt nam

Lorem ipsum dolor sit amet, probatus insolens te sed, cum ex maiorum albucius definitiones. Sea solet patrioque at, quas meliore ocurreret eam an.

  Naše služby

  Přehledné portfolio našich služeb

  DOVOZ, PRODEJ

  Výhradní zastoupení pro ČR a SR většiny námi dovážených značek nás zavazuje a zároveň nám umožňuje poskytnout Vám ty nejlepší podmínky, jak při nákupu samotných produktů, tak při komplexní realizaci a řešení našich projektů.

  Distribuci produktů provádíme také prostřednictvím našich dealerů a lékáren, rozsáhlejší projekty potom provádíme přímo. Maloobchodní prodej předních světových výrobců realizujeme přes e-shop nebo přímo v našem prodejním a předváděcím centru, kde klademe velký důraz na to, aby si každý klient měl možnost prohlédnout veškeré námi nabízené zboží v našem showroomu.


  PORADENSTVÍ, ZAŠKOLENÍ

  Naše společnost, jako jedna z mála firem, disponuje kvalitním a rozsáhlým předváděcím centrem, kde si naši klienti mohou veškeré produkty prohlédnout a „osahat“.

  V této souvislosti je možné konzultovat jednotlivé případy v reálném čase a přímo porovnávat uvažované produkty. Konzultační a poradenská činnost v rámci našeho předváděcího centra je zdarma.

  Následné zaškolení při zakoupení našich výrobků je v ceně.

  Náš odborný tým je skutečným specialistou na všechny námi nabízené produkty.


  SERVIS, PODPORA

  Našim zákazníkům poskytujeme technickou podporu telefonicky ( speciální linka ) nebo přímo v sídle naší společnosti. V případě zakoupení některého z našich výrobků nebo systémů, prochází každý zákazník důkladným školením.Na všechny námi dovážené produkty zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Součástí našeho programu jsou rovněž preventivní prohlídky a aktualizace přímo na místě realizace nebo v našem servisním středisku v sídle naší společnosti.


  DEZINFEKCE PROSTOR


  Nabízíme komplexní preventivní i ohniskovou dezinfekci Vašeho prostoru, včetně dezinfekce proti koronaviru, způsobující onemocnění COVID-19. Disponujeme škálou přístrojů pro různé aplikace a velikosti dezinfikovaných ploch. Dezinfekce je zcela neškodná a bezkontaktní vůči veškerým předmětům. Dle zacílení aplikace je rovněž možné zvolit různé druhy specializovaných dezinfekčních roztoků, příp. vůni, kterou preferujete.K předběžné kalkulaci nákladů potřebujeme znát pouze:

  • velikost / objem prostoru
  • specifikace viru, vůči němuž má dezinfekce probíhat

  Naše dezinfikátory pracují na bázi mlhového oparu, jsou certifikované a mezinárodně schválené pro 86 států světa. Dezinfekční roztoky jsou rovněž schváleny MZČR.  Baktericidní účinek je certifikován na min. 4 týdny a virucidní účinek min. na 2 týdny.

  Nutno rovněž podotknout, že jejich účinnost je až o 57% vyšší než u běžných ozonových generátorů, jejichž působení je krátkodobé a až o 52% vyšší než u běžných germicidních UV lamp.

  Vhodné pro všechny prostory, sportovní arény, divadla, obchodní domy, letiště, kanceláře, knihovny, hotely, restaurace, hrady a zámky, muzea, školy, úřady, nemocnice, lékárny, prodejny, veřejnou dopravu včetně autobusů, vlaků, metra, letadel, taxi, atd.


  INOVACE, UNIKÁTNOST

  Chcete být nadčasoví? Máte rádi nové věci a inovace? Pak jste tu na správném místě. Již od roku 1993 jsme otevřeni novým a unikátní technologiím, které se v průměru začínají popularizovat cca pět let po našem uvedení na trh. Nebojte se nových přístrojů, vybíráme je pečlivě od renomovaných výrobců a navíc je důkladně testujeme.

  Jsme vždy jednou z prvních společností v ČR, která dodává zákazníkům světové novinky a high-tech zařízení. Zdárným příkladem jsou např. unikátní dezinfikátory AIR GUARD nebo opakovatelně pratelné respirátory AIRNATECH s nejvyšší účinností na světě.


  PŮJČOVNA, PRONÁJEM

  Naše společnost disponuje dostatečnou škálou výrobků pro dezinfekci různých prostor. Pokud tedy nechcete investovat a zakoupit přístroj, můžete si ho u nás pronajmout. Stačí pouze znát velikost (objem) Vašeho prostoru, případně specifikovat viry, vůči nimž má dezinfekce probíhat a my Vám doporučíme vhodné řešení.

  Přístroj, včetně příslušenství a dezinfekčních roztoků si můžete vyzvednout v naší centrále, můžeme Vám zaslat kurýrem nebo ho může náš tým přivézt na místo určení, kde Vás zároveň může zaškolit k obsluze.

  Používání přístroje je však naprosto jednoduché. Ceny za pronájem jednotlivých přístrojů začínají od 990,- Kč bez DPH / přístroj / den.

  Přehled dezinfektorů AIR GUARD, včetně příslušenství a náplní naleznete v produktech nebo přímo v našem e-shopu.