Airnatech – nová certifikace na 16.ti hodinové denní použití

Airnatech – nová certifikace na 16.ti hodinové denní použití

in Led 06, 2022

Věděli jste, že ne každý respirátor FFP2 se musí po 4 až 8 hodinách použití vyhodit? Ano, je to tak! Jsou na světě už i respirátory, které jsou šetrné nejen k vaší peněžence, ale i k našemu životnímu prostředí, a chrání tak planetu před zbytečným odpadem.

Ale pozor, na trhu není těchto respirátorů moc, respektive existuje pouze jeden jediný výrobce. Je jím španělská společnost Airnatech. A my jsme jejich hrdým a výhradním distributorem pro Českou republiku a Slovensko.

 

Společnost Aitex – textile research institute testovala tyto unikátní respirátory, a vydala dne 9.9.2021 platný certifikát 2021TM1976 o funkčnosti a absolutní bezpečnosti respirátorů Airnatech Plus20 – opakovaně ptatelných při používání 16 hodin denně.

Test se provádí na 10 vzorcích během celkové doby pokračování 16 hodin bez sejmutí polomasky každých 20 minut. Polomaska je nasazena na Sheffieldskou hlavici simulující dýchání vzduchem nasyceným vlhkostí o teplotě 37 + °C po dobu 200 minut sejmutí každých 20 minut.

Test byl proveden v laboratoři APPE v Polígono Industrial Santiago Payá C/Filá Benimerines, 25B – 03801 Alicante.

Patentovaná technologie, kterou Vám s radostí přinášíme na český trh ve třech různých velikostech a 17.ti barvách.

Není nám lhostejná budoucnost naší planety

A protože si uvědomujeme velice silně následky současného znečišťování našich měst, lesů, a vodních toků veškerým odpadem, tak se velice rádi přičiníme za to, aby zbytečného odpadu bylo co možná nejméně. 

Redukujme jednorázové produkty, po kterých zbyde vždy jen odpad, který se hromadí a hromadí, a pomaličku nám zamořuje naši “jedinou” planetu, kterou máme, protože žádnou další, čistější, krásnější, zelenější, voňavější od nikoho nikdy nedostaneme… Musíme si ji sami vybudovat. To, co jsme my, jako lidstvo, celé předchozí desetiletí znečišťovali, se teď můžeme snažit vlastním úsilím napravit. A věřme, že na to máme ještě čas. Věřme, že není ještě pozdě.

Respirátory Airnatech Plus +20 ušetří i vaší peněženku, za jednu pořizovací cenu získáte ochranu dýchacích cest na 16 hodin používání denně, a při 20.ti praních v pračce dalších 20 dnů. Pro jeden pracovní den, který má 8 hodin vám tak respirátor bude sloužit 40 dní, aniž by jste museli pořizovat další, a museli vyhazovat odpady z balení či staré použité respirátory.

Budujme spolu čisté prostředí bez odpadů pro další naše generace, děti dětí, i nás samotné. Chraňme se proti různým respiračním nákazám a rizikům opravdu bezpečně. A další příjemným přínosem nám může být i to, že barevné spektrum je opravdu velice zajímavé, a všichni si tak do našich všedních dnů můžeme přinést barevný styl dle vkusu a nulady  každého.

 

My v SAFEPROTECTION.cz věříme v záchranu naší zelené planety, a budeme rádi za každého člověka, který bude věřit a konat s námi.

 

Všechny produkty můžete přehledně shlédnout zde:  náš e-shop.